Kim Jesteśmy?

bill clarkFirma WWS została założona w roku 1971 przez Billa Clarka, który wyhodował Cal-Clark Board Chairman (ojciec Blackstar’a). Jego zamiłowanie do krów i międzynarodowego środowiska ludzi z branży hodowlanej przerodziło się w światowy biznes, który stał się popularną i znaną marką wśród Hodowców na całym świecie.
W roku 2001, WWS zostało kupione przez Amerykańską Spółdzielnię Hodowców Select Sires i Accelerated Genetics. Poprzez te dwie organizacje, zrzeszające ponad 51 000 rolników, WWS dostarcza najwyższej klasy genetykę do ponad 90 krajów na całym świecie.
Zamiłowanie do ludzi, hodowli i genetyki, było podstawą do stworzenia WWS. Pasja ta jest dalej kultywowana, łączy pracowników WWS oraz Hodowców na całym świecie w wielką Rodzinę World Wide Sires.
Od 1 stycznia 2017 WWS Partner Tomasz Tyszecki jest wyłącznym dystrybutorem World Wide Sires na terenie Polski. Dotychczas zdobyte doświadczenie w międzynarodowych koncernach genetycznych oraz znajomość potrzeb i problemów polskich Hodowców pozwala wpisać się naszej firmie w realizację misji World Wide Sires. Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji mających na celu podniesienie potencjału genetycznego w stadach polskich Hodowców, mamy bowiem świadomość że jakość materiału genetycznego przekłada się na sukces wielopłaszczyznowy (wystawy zwierząt hodowlanych, ekonomia produkcji i zyskowność hodowli, zdrowotność stada). Te oczekiwania w pełni spełnia genetyka World Wide Sires.

Co oferujemy?

global impactWWS Partner oferuje swoim Hodowcom niespotykane w innych firmach portfolio buhajów przodujących w kategoriach takich jak: TPI, produkcja, cechy funkcjonalne, płodność oraz typ.
Niezawodna genetyka World Wide Sires wynika z największego na świecie programu hodowlanego, w którym rocznie testuje się 565 buhajów. W roku 2015, World Wide Sires sprzedał 19 milionów porcji nasienia na całym świecie.

Dlaczego WWS PARTNER?

Krótko mówiąc, WWS nie zawodzi. Zapewniamy zyskowną genetykę, najwyższej klasy serwis i oddany zespół ludzi, którego celem jest zapewnienie sukcesu Twojego stada.

Free Joomla! templates by AgeThemes